درباره مؤسسه کسب و کار رادین

درباره مؤسسه کسب و کار رادین

.

مؤسسه کسب و کار رادین در زمینه آموزش، مشاوره و خدمات فعالیت می‌کند. این فعالیت‌ها در سه حوزه کسب و کار  (Business)، مدیریت (Management) و بازاریابی (Marketing)  خلاصه می‌شوند:

۱٫ کسب و کار (Business):

علم  کسب و کار یا به بیانی دیگر تجارت و کسب درآمد، بی هیچ اغراقی قلب تما‌‌می ‌دانش‌هاست. هیچ علمی ‌‌‌نمی‌تواند ادعا کند که خود به تنهایی ‌‌قادر به رسیدن به موفقیت است. هیچ دانشی (به جز علوم غیر مادی) تا زمانی که به ثروت تبدیل نشود ارزشی ندارد. این ثروت است که معیار سنجش می‌باشد. ضمن اینکه آموزش کسب و کار و تجارت علمی به غایت وسیع و پیچیده است. و کسی که آن را در اختیار دارد به راحتی ‌‌می‌تواند خود را از دیگران متمایز ساخته، به موفقیت برسد و پیشرفت کند. تیم متخصص مؤسسه رادین با آموزش و مشاوره کسب و کار این فنون را در اختیار شما قرار خواهد داد.

۲٫ مدیریت (Management):

دانش مدیریت امروزه به عنوان دانشی ارزش آفرین، سودرسان و تحول آفرین شناخته ‌‌می‌شود. بزرگی ‌‌می‌گفت: “هر گاه در مجموعه‌ای مشکلی دیدید ‌‌می‌توانید بی هیچ تردیدی مطمئن باشید که مدیریت مشکل دارد. زیرا که این وظیفه‌ی مدیر است که مشکل را بیابد و آن را مرتفع نماید”. همه‌ی کسانی که کسب و کار یا مسئولیتی دارند بی‌نیاز از دانش مدیریت نیستند. مؤسسه رادین با دارا بودن تیمی‌ خبره، دانش مدیریت را برای شما و مجموعه‌ی شما به ارمغان خواهد آورد. این افتخار ماست که تا رسیدن به قله‌های موفقیت همراه شما باشیم.

۳٫  بازاریابی (Marketing):

هیچ فعال اقتصادی وجود ندارد که خود را بی‌نیاز از بازاریابی بداند. حال آنکه در دنیای کنونی، بازاریابی علمی ‌است کاملاً تخصصی که نیاز به دانشی وسیع دارد. همه‌ی فعالان اقتصادی بر سر این موضوع اتفاق نظر دارند که کسب درآمد بدون آنکه بازاری وجود داشته باشد امکان‌پذیر نیست. تیم خبره‌ی مؤسسه رادین با دارا بودن متخصصینی خوش‌ذوق و تیزهوش، شما را در این امر خطیر راهنمایی خواهد کرد. ما به شما روش بازاریابی را خواهیم آموخت، و تا انتها با شما خواهیم بود.

از ابتدا تا رسیدن به قله‌های موفقیت با شما خواهیم بود. لبخندی که بر لبانتان به گاه پیروزی ‌‌می‌نشیند بزرگترین پاداش ماست.

هیئت مدیره مؤسسه رادین

زمستان ۱۳۹۵