سئو سایت – بهینه سازی سایت

سئو سایت

ترافیک را روانه وب سایت خود کنید

وب سایت های ما برای موتورهای جستجو بهینه شده و کاربرپسند هستند

انجام سئو سایت

با سئو سایت بازدیدکنندگان خود را به مشتری تبدیل کنید

تیم سئو سایت کارشناسی بازاریابی موتور جستجو در مؤسسه رادین تلاش های خود را بر روی ارتقاء رتبه وب سایت مشتریان مؤسسه قرار داده اند. بر این اساس ما میزان نمایش وب سایت مشتریان خود را افزایش داده، ترافیک بیشتری روانه وب سایت آنها می کنیم که قطعاً منجر به افزایش نرخ تبدیل بازدید کننده به مشتری خواهد شد. ما با قریب به یک دهه تجربه در زمینه بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو رویکردهای متنوعی را برای ارتقاء رتبه سایت توسعه داده ایم.

با تغییرات قابل توجهی که در سالهای اخیر در الگوریتم گوگل به وجود آمده است، روش های قبلی افزایش رتبه سایت نه تنها بلا استفاده و بیهوده بوده بلکه مضر و زیان آور نیز می باشند. ما اینجا در مؤسسه رادین از رویکردهای کاملاً مجاز و قانونی و غیر متقلبانه که اصطلاحاً رویکردهای کلاه سفید برای بهینه سازی سایت نامیده می شوند استفاده می کنیم. روش های کلاه خاکستری و کلاه سیاه به هیچ عنوان در رویکردهای بهینه سازی ما جایی ندارند. روش هایی که ما از آنها استفاده می کنیم تمرکز دارند بر روی: محتوای اصیل، تنوع کلمات و عبارات کلیدی، سئو داخل سایت، سئو خارج سایت و تمرکز بر روی رسانه های اجتماعی.

سئو سایت

سئو سایت

برنامه ریزی سئو – راه حل های نوآورانه و ایده های تازه

هدف نهایی همه کمپین های سئو مؤسسه رادین ارتقاء طبیعی موقعیت وب سایت مشتریان در صفحه نتایج گوگل می باشد. این کار به نوبه خود سبب ترافیک بیشتر، دیده شدن بیشتر و در نهایت تبدیل بازدیدکننده سایت به مشتری خواهد شد.

تجربه، منابع و ابزارهایی که ما در اختیار داریم این توانایی را به ما می دهند که بتوانیم برای هر مشتری کمپین بهینه سازی سایت خاص کسب و کار او را پیاده سازی نماییم. بر خلاف قراردادهای سئوی طولانی مدت و وحشتناک، که می توانند خیلی سنگین و پُر ریسک باشند، ما خدمات سئو سایت خود را در چند ماژول واضح و روشن تقسیم بندی کرده ایم. تجزیه و تحلیل و ارزیابی های منظم بخشی از یک کمپین بهینه سازی موفق می باشند.

فلسفه ای که در پشت استراتژی های بهینه سازی سایت مؤسسه رادین برای رشد طبیعی رتبه سایت قرار دارد اولاً پذیرفتن عناصری است که در حال حاضر از نظر گوگل مهم هستند، و همچنین پیش بینی در مورد تغییرات آینده الگوریتم گوگل می باشد.

تحقیق و تجزیه و تحلیل

بهینه سازی سایت نه تنها نیازمند یک تحقیق عمیق در مورد تمرکز کلمات و عبارات کلیدی است، بلکه نیازمند تجزیه و تحلیل رقبا، رویکرد سئو آنها، قابلیت های فنی وب سایت و تمرکز جغرافیایی دامنه مورد نظر می باشد. تجربه وسیع مؤسسه رادین در زمینه سئو سایت تیم بهینه سازی ما را در معرض سناریوهای متنوعی قرار داده است. تجارب گذشته ما بر روی تک تک مشتریان بعدی اِعمال می گردند. ما دائماً و به طور پیوسته در حال یادگیری و بهبود عملکرد خود هستیم.

تولید محتوا

بازاریابی محتوا در صف مقدم آن چیزیست که از نظر گوگل مهم تلقی می شود. ایجاد محتوای اصیل، منحصر به فرد، حاوی اطلاعات مفید، و با کیفیت بر روی وب کلید به دست آوردن رتبه های بالا در صفحه نتایج موتورهای جستجو می باشد. ما یک تیم حرفه ای برای تولید داریم که به خوبی از اهمیت این موضوع آگاه بوده و اصطلاحاً کارِ خود را خوب بلدند. ما رقبا را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده، درباره موضوع تحقیق و پژوهش می کنیم و در نهایت همه این موارد را در محتوایی که قرار است تولید کنیم می گنجانیم. توانایی ما در توسعه و بهینه سازی مطالب با کیفیت نقش محوری در موفقیت تلاش های سئو سایت مؤسسه رادین دارند.

بهینه سازی در صفحه

ما اینجا در مؤسسه رادین تضمین می کنیم که وب سایت شما با آخرین پارامترهای گوگل برای یک وب سایت با کیفیت منطبق خواهد بود. ما به ساختار کُد وب سایت، لینک های داخلی صفحات، زمان بارگذاری صفحه، هماهنگ بودن با مرورگرهای موبایل و سایر عناصری که گوگل هنگام امتیازدهی به وب سایت به آنها اهمیت می دهد توجه ویژه می کنیم.

استراتژی خارج از صفحه

لینک سازی، یعنی نسخه مورد علاقه شرکت های سئو سایت، باید به دقت مورد بررسی قرار گیرد. با بروزرسانی های اخیر گوگل، بخش بزرگی از روش های لینک سازی که پیش از این استفاده می شد دیگر از این به بعد قابل قبول نبوده و می توانند منجر به جریمه وب سایت از طرف گوگل شوند. کارشناسان ما لینک های قدیمی و بی کیفیت را حذف کرده و ساختار لینک دهی به روز تری را که شامل شبکه های اجتماعی نیز می باشد پیاده سازی خواهد نمود. در نتیجه سئو سایت شما را به شکلی طبیعی و اُرگانیک رشد خواهند داد.

 با بروزرسانی های جدیدی که گوگل در پاییز و زمستان ۲۰۱۳ بر روی الگوریتم خود انجام داد، بسیاری از وب سایت ها جریمه شده و رتبه آنها در صفحه نتایج گوگل به شدت سقوط کرد. بنابراین در برخی موارد شاید بهتر باشد شما به فکر خرید یا بهینه سازی یک دامنه جدید باشید. هر کسی باید محدودیت های زمانی مربوط به کسب و کار خود را در نظر بگیرد.

  • کار تیمی

    ما اینجا در مؤسسه رادین به شدت بر روی کار تیمی تأکید داریم. مؤسسه رادین تلاش می کند تا به عنوان یک استاندارد در زمینه بهینه سازی سایت مطرح گردد. همین امروز از ما مشاوره بگیرید و کمک کنید تا به این هدف خود برسیم.
  • تخصص

    مؤسسه رادین دانش، تخصص، تجربه و ابزارهای لازم برای سئو سایت بر اساس نیازهای کسب و کار مشتری را دارد.

  • فراتر از کلمات کلیدی

    ما بر اساس اهداف کوتاه مدت و بلند مدت مشتریان خود برای آنها استراتژی و کمپین های بهینه سازی سایت طراحی می کنیم.
عطاری آنلاین هزار و چهل گیاه

عطاری آنلاین هزار و چهل گیاه

مؤسسه سلامت مغز دانا

مؤسسه سلامت مغز دانا

گروه هنر و معماری زیکو

گروه هنر و معماری زیکو

 

در سراسر ایران به مشتریان زیادی خدمت رسانی می کنیم