طراحی سایت در شیراز

 • طراحی سایت
  طراحی سایت خلاقیتی است که با تدوین استراتژی همراه می باشد

وب سایت های ما برای موتورهای جستجو بهینه شده و کاربرپسند هستند

انجام سئو سایت

اعضای تیم طراحی سایت در مؤسسه رادین با پشتکار تمام مشغول کار هستند تا اطمینان حاصل نمایند که با تک تک مشتریان بر اساس نیازهای خاص و منحصر به فرد آن مشتری رفتار خواهد شد. ما به برطرف کردن انتظارات مشتریان خود از طریق توجه به جزئیات، کیفیت و بهره وری بسیار افتخار می کنیم. مؤسسه رادین تضمین می کند که هر یک از وب سایت ها به صورت سفارشی و بر اساس نیازهای مشتری ساخته شده و بیشترین هماهنگی بین کسب و کار مشتری و حضور آنلاین وی را ایجاد خواهد کرد.

طراحی سایت با ایجاد استراتژی سفارشی

ما درک می کنیم که هر مشتری نیازهای خاص خود را دارد. برخی کسب و کارها می خواهند از طریق وب سایت خود تراکنش های مالی انجام دهند. برخی مایل هستند این توانایی را داشته باشند که محتوای وب سایت خود را به سرعت و روزانه بروزرسانی کنند. نیازمندی مشتریان ما هر چه که باشد؛ باور ما بر این است که باید به مشتریان خود اطمینان دهیم آنها سایتی خواهند داشت که عملیات کسب و کار آنها را به گونه ای انجام می دهد که باعث تقویت و بهبود محبوبیتشان خواهد گردید. از این رو قادر خواهند بود که کل کسب و کار خود را بهبود دهند.
برخی کسب و کارهای مبتنی بر خدمات می خواهند بازدید کننده آنها فوراً تبدیل به مشتری شود. برخی شرکت های B2B، یعنی شرکت هایی که کالا یا خدمات خود را به شرکت های دیگر ارائه می دهند، به دنبال یک راه حل برای ارائه درست و دقیق خدمات خود می باشند. این در حالی است که دسته دیگری از ارباب رجوع ها مایل به ترکیب دو حالت بالا هستند. تیم مشاوره ما متخصص شناسایی تک تک این عناصر کلیدی است که برای هر پروژه طراحی سایت حیاتی می باشند.
استراتژی طراحی سایت

استراتژی طراحی سایت

رویکرد بازاریابی اینترنتی

اکثریت قریب به اتفاق افراد از تنوع و گستردگی خدمات بازاریابی اینترنتی که یک شرکت مشاوره مانند مؤسسه رادین در اختیار دارد آگاه نیستند. ما از اینکه چنین راه حل های اختصاصی را برای مشتریانمان داریم به خود افتخار می کنیم. ما برای طیف گسترده ای از مشتریان راه حل هایی پیشرفته را طراحی و توسعه داده ایم. چه یک راه حل برای بازاریابی موتور جستجو باشد، یا یک کمپین بازاریابی ویدیویی، چه بهینه سازی برای موتور جستجو به صورت چند زبانه یا بهینه سازی یک صفحه خاص، که باعث می شود وب سایت مشتری به دفعات در صفحه نتایج جستجو ظاهر شود. ما همه این کارها را اینجا در مؤسسه رادین انجام داده ایم.

چه چیزی مؤسسه رادین را از سایر رقبا متمایز می کند

درگیری مستقیم هر یک از مشاورین ما در چندین کمپین بازاریابی. بر خلاف وضع موجود در صنعت بازاریابی اینترنتی، که در آن تعدادی راه حل وجود داشته و به همه مشتریان اِعمال می گردند. یا شرکتی که تنها در یک یا دو زمینه خاص تخصص دارد، مؤسسه رادین به شکل متفاوتی ساختار یافته است.
ما مجموعه ای از کارمندان، به علاوه تیمی از مشاوران باتجربه، را در اختیار داریم که هر یک در حوزه مربوط به خود متخصص هستند. مؤسسه رادین به کمپین هر یک از مشتریان خود به عنوان یک مطالعه موردی نگاه می کند. تیم مشاوران ما هر هفته جلساتی را برگزار می کنند تا در مورد کمپین هر مشتری با یکدیگر به بحث و تبادل نظر بپردازند. علاوه بر آن، کمپین هر مشتری به چند مرحله تقسیم می شود تا شامل اهداف بلند مدت و کوتاه مدت گردد.

چرا طراحی سایت

ساختار و طراحی سایت شما اولین چیزی است که مشتریان بالقوه در هنگام بازدید با آن مواجه می شوند. این احساس اولیه، اگر مثبت باشد، در به دست آوردن مشروعیت در ذهن مشتریان فوق العاده گرانبها است. یک طراحی با کیفیت حرفه ای به میزان زیادی می تواند اثربخشی سایت شما، به عنوان ویترین مجازی کسب و کارتان، را افزایش دهد. اگر می خواهید مشتریان خود را شگفت زده و غافلگیر کنید، راه حل های کاربردی برای تعامل با مشتریان خود داشته باشید، یا به طور ساده محصولات خود را به شکلی کاربر پسند نمایش دهید، با طراحی سایت در مؤسسه رادین به راحتی به اهداف خود خواهید رسید.

 

 • تخصص

  مؤسسه رادین دانش و تخصص لازم برای طراحی سایت بر اساس نیازهای مشتری را دارد.
 • طراحی مخصوص موبایل

  وب سایت هایی که توسط مؤسسه رادین طراحی و توسعه داده می شوند با همه تبلت ها و تلفن های همراه هوشمند سازگار هستند.
 • میزبانی و ثبت دامنه

  مؤسسه رادین برای مشتریان خود دامنه مورد نظر آنها را ثبت نموده و فضای میزبانی لازم را در اختیارشان قرار می دهد.
عطاری آنلاین هزار و چهل گیاه

عطاری آنلاین هزار و چهل گیاه

مؤسسه سلامت مغز دانا

مؤسسه سلامت مغز دانا

گروه هنر و معماری زیکو

گروه هنر و معماری زیکو

 

در سراسر ایران به مشتریان زیادی خدمت رسانی می کنیم