طراحی سایت برای شرکت های حقوقی

ما متخصص استراتژی بازاریابی برای وکلا و مؤسسات حقوقی هستیم

ما اینجا در مؤسسه رادین درک می کنیم که چگونه استراتژی بازاریابی مؤسسه حقوقی شما یک پیام مهم را به مخاطبینتان می دهد. پیامی که باعث می شود تا آنها به عنوان یک منبع معتبر در حوزه کاری تان به شما توجه کنند. در ورای هر استراتژی بازاریابی برای رشد کسب و کار شرکت های حقوقی بایستی تحقیقات مناسبی انجام شده باشد.

امروزه اینترنت با یک دسترسی گسترده به مخاطبین مرتبط در بازه زمانی کوتاه یکی از بهترین منابع در دسترس برای بازاریابی کسب و کار می باشد. ما استراتژی های سئو و بازاریابی اینترنتی را توسعه داده ایم که کیفیت ترافیک ورودی به سایت شما، میزان آگاهی مخاطبین از کسب و کار شما و اعتبار شرکت حقوقی شما را تقویت خواهد نمود. امروزه شرکت های حقوقی زیادی وجود دارند که اکثر آنها از طریق اینترنت در دسترس می باشند. سؤالی که استراتژی بازاریابی شما باید تلاش کند تا به آن پاسخ دهد این است که چرا مشتری باید از بین این همه شرکت حقوقی به شرکت شما مراجعه کند.

توسعه استراتژی طراحی سایت

احتمالاً تا الان یک وب سایت، وبلاگ یا اکانت های شبکه های اجتماعی داشته اید که در آنها به طور منظم اطلاعاتی را درباره شرکت حقوقی خود قرار داده اید. این یک شروع خوب است؛ اما ارسال دلخواهانه مطالب به صورت آنلاین می تواند به هدف نهایی شما آسیب جدی بزند.

هدف نهایی نشان دادن این موضوع به مخاطبین است که شما نه تنها یک شرکت بزرگ هستید بلکه می توانید یک منبع قابل اتکاء و معتبر اطلاعاتی باشید که می توانند به آن اعتماد کنند.

ما می توانیم یک استراتژی بازاریابی، به طور خاص استراتژی بازاریابی آنلاین و سئو را توسعه دهیم. تا هر تکه کوچک از اطلاعات و ارتباطاتی که از جانب شرکت حقوقی شما آنلاین می شود را مورد توجه قرار دهد. در مؤسسه رادین استراتژی بازاریابی آنلاین و سئو برای وکلا و مؤسسات حقوقی حوزه های زیر را پوشش می دهد:

  • تولید محتوا
  • ایجاد ترافیک
  • بهینه سازی وب سایت

تولید محتوای با کیفیت

با استانداردهای جدید برای الگوریتم های گوگل و نیازمندیهای تجربه کاربری، بهینه سازی سایت برای موتور جستجو بیشتر به کیفیت محتوا اهمیت می دهد و نه کمّیت آن؛ چیزی که در گذشته مطرح بوده است. پخش کردن صدها مطلب و مقاله در هفته که به علایق یا نیازهای مخاطبین شما نمی پردازند هیچ امتیاز مثبتی برای استراتژی شما در پی نخواهد داشت.

بازاریابی محتوا یک مفهوم جدید نیست اما اکنون بیش از هر زمان دیگری دارای اهمیت شده است. چرا که در خط مقدم همه استراتژی های بازاریابی آنلاین شما قرار گرفته است. ما اینجا در مؤسسه رادین می توانیم در تولید محتوای مرتبط که بتواند پاداش های بزرگی را برای استراتژی بازاریابی شما به دست آورد به شما کمک کنیم.

تا آنجاییکه به تولید محتوا مربوط باشد، ما از یک رویکرد و روش ثابت برای همه مشتریان خود استفاده نمی کنیم. بلکه برای هر مشتری استراتژی خاص وی را توسعه می دهیم. تمرکز ما بر روی پخش محتوای منحصر به فرد، با کیفیت، و معتبر و موثق است. محتوایی که توجه مخاطبین را به خود جلب نماید. علایق و نیازهای آنها را پوشش دهد. و اطلاعات جدیدی که شما را از وکلا و شرکت های حقوقی دیگر متمایز می سازد در اختیارشان قرار دهد.

تنوع در محتوای سایت

محتوایی که ما در مؤسسه رادین تولید می کنیم فقط شامل محتوای متنی نیست، بلکه ویدیو، تصاویر، وبینار، پادکست و اینفوگرافیک را نیز پوشش می دهد. ما همواره مطمئن خواهیم شد که محتوای تولیدی قابل اشتراک گذاری باشد.

محتوای با کیفیت از طریق ایجاد راهی برای لینک دهی و قرارگیری طبیعی کلمات کلیدی به تلاش های بهینه سازی و سئو ما کمک خواهد کرد. در نتجه رتبه وب سایت در صفحه نتایج طبیعی گوگل افزایش خواهد یافت. هر چقدر رتبه سایت شما در صفحه نتایج موتورهای جستجو به خصوص گوگل بالاتر باشد برند شما به وسیله عبارات جستجوی مرتبط در معرض دید مشتریان بیشتری قرار خواهد گرفت.

همچنین اگر اطلاعات منتشر شده آنلاین شما دارای ثبات بیشتری باشد اعتبار شما را افزایش خواهد داد. و این فرصت فراهم خواهد شد تا لینک های بهتری بسازید.

ایجاد ترافیک برای وب سایت

یکی از اهداف اصلی اجرای یک استراتژی بازاریابی و فروش جذب مشتریان بیشتر، ارتقاء شرکت و وسیله ای برای دسترسی به وب سایت و اطلاعات شرکت می باشد. به یاد داشته باشید، ترافیک طبیعی نتایج بهتری را از نظر نرخ تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری نسبت به هر نوع ترافیک دیگری در پی خواهد داشت. ما از راه های مختلف به شما کمک می کنیم تا ترافیک بیشتری را به وب سایت کسب و کار جذب کنید.

روش های ایجاد ترافیک

  • بهینه سازی در صفحه – که به محتوای سایت شما به علاوه طراحی و قالب بندی وب سایت می پردازد. ارائه ی محتوای عالی که از طریق یک صفحه وب قابل ناوبری به راحتی برای کاربر اینترنت در دسترس باشد یک نمته بسیار کلیدی است.
  • بهینه سازی خارج صفحه – درباره ساخت لینک های با کیفیت از سمت منابع اطلاعاتی مرتبط به سمت وب سایت شما می باشد. شما می توانید با ارسال محتوای خود به سایر وبلاگ ها، نشتریات و مجله های معتبر، انجمن های گفتگو، فهرست مشاغل و غیره این کار را انجام دهید.
  • وبلاگ نویسی از طریق ارائه صفحات مرتبط بیشتر به گوگل برای ایندکس کردن می تواند به شما کمک کند. همچنین یک وبلاگ این فرصت را برای شما فراهم می کند تا لینک مرتبط بیشتری را برای وب سایت خود دست و پا کنید. و شما یا مؤسسه شما را به عنوان یک متخصص در حوزه حقوقی نشان خواهد داد. از آنجاییکه مخاطبین شما به این وبلاگ به عنوان منبع واقعی و معتبر اطلاعاتی درباره موضوعات حقوقی اتکاء خواهند کرد، لذا اعتبار شما نزد آنها افزایش خواهد یافت.
  • به جز وبلاگ نویسی و نشریات معمول؛ “ویدیوگرافی” نیز یک راه جالب تر برای ارائه محتوای شما می باشد.

جستجوی پولی

به غیر از جستجوی طبیعی، ما می توانیم محبوبیت وب سایت شما را از طریق جستجوی پولی یا paid search نیز افزایش دهیم. جستجوی پولی می تواند تکمیل کننده تلاش های بهینه سازی طبیعی شما باشد. اما ما باید به شدت در زمینه جستجوی پولی مراقب باشیم. زیرا ممکن است کلی پول خرج حجم عظیمی از ترافیک کنید که نهایت تبدیل به مشتری نشوند. به منظور افزایش نرخ تبدیل بازدیدکننده به مشتری ما از استراتژی های جستجوی پولی نظیر تبلیغات پرداخت به ازای کلیک (تبلیغات کلیکی)، بازاریابی مجدد، تبلیغات در فیسبوک، یوتیوب و لینکدین استفاده می کنیم.

بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو

این حوزه از بازاریابی اینترنتی و سئو بیش از هر زمان دیگری لایق توجه است. در کنار همه کارهایی که برای افزایش ترافیک وب سایت خود انجام می دهید، از جمله لینک سازی و انتشار محتوای با کیفیت، همواره به یاد داشته باشید که هدف شما در به دست آوردن مشتریان جدید به شدت به تجربه کاربری آنها در وب سایت شما بستگی دارد.

یک کاربر اینترنت به طور متوسط تنها ۴ الی ۵ ثانیه زمان صرف تصمیم گیری برای ماندن در یک صفحه اینترنتی یا ترک آن می کند. این بدان معنی است که شما یک فرصت زمانی بسیار اندک در اختیار دارید تا یک کاربر را برای ماندن در صفحه خود قانع کنید. برای اطمینان از اینکه ترافیک خود را از دست نمی دهید، وب سایت شما باید از نظر تجربه کاربری نیز بهینه باشد.

بهینه سازی برای دستگاه های همراه

با ظهور دستگاه های هوشمند همراه، بسیاری از افراد برای دسترسی به اینترنت از دستگاه موبایل و جستجوی موبایلی استفاده می کنند. بنابراین در سازگار کردن وب سایت شما با دستگاه های موبایل (یعنی طراحی واکنشگرا) جای شکی باقی نمی ماند. مخاطبین شما باید بتوانند به راحتی از طریق هر نوع دستگاه موبایلی وب سایت شما را مرور کنند.

سرعت بارگذاری سایت نیز یک حوزه مهم دیگر در زمینه بهینه سازی تجربه کاربری است. هیچ کس دوست ندارد بنشیند و منتظر باشد تا وب سایت شما بارگذاری شود. مطمئن شوید که وب سایتتان محتوای مهمی دارد که به راحتی قابل دسترسی استو با قرار دادن دکمه های تماس نرخ تبدیل بازدید کننده به مشتری را بهینه کنید.

هر مشتری یک استراتژی

در مؤسسه رادین، هر مشتری لایق یک رویکرد سفارشی برای توسعه استراتژی مناسب وی می باشد. بازاریابی اینترنتی و بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو حوزه ای است که با بروزرسانی های منظم و تغییر در نیازمندیهای کاربران، دائماً و پیوسته در حال تغییر و تحول است. ثبات ما در این بازار و کار کردن با انواع مشتریان مختلف ما را قادر به دستیابی به اهداف تعیین شده نموده است.

در صورت مفید بودن این مطلب برای شما لطفاً آن را به اشتراک بگذارید.

درباره احسان رضایی

کارشناس‌ارشد نرم افزار - طراح وب‌سایت - متخصص بهینه‌سازی وب‌سایت برای موتورهای جستجو

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *